Minikonference

Millennials v marketingu - burza přístupů, nápadů a možností
Datum 16 / Srp / 2017
Čas 13:30 - 17:00
Adresa Resslova 1775/1, 120 00 Praha 2-Nové Město

MKTI – Minikonference – Millennials v marketingu – burza přístupů, nápadů a možností

Tančící kuchyně

Rozumí jim někdo? Jsou normální?

Netradiční prázdninový formát, ve kterém se podíváme na řadu případových studií různého a funkčního přístupu k millennials z různých stran a pohledů. Vyjdeme z aktuálních průzkumů, podíváme se na nejúspěšnější projekty a přístupy tradičních značek a společností a podíváme se i na projekty, které si millennials dělají sami pro sebe. A nakonec všechny skupiny postavíme proti sobě a odpovíme si, zda jsou opravdu tak jiní, jak k nim přistoupit a čím je motivovat.

Na koho se můžete těšit?

Eva Veisová, Gabriela Čejková (výzkumná agentura Ipsos ) – podělí se s námi o nejnovější data, čísla a průzkumy týkajících se mileniálů.

Tomáš Poucha (Marketingový institut) – Tomáš Poucha se problematice mileniálů věnuje dlouhodobě a podělí se s námi o to, kdo milenoálové vlastně jsou, jak uvažují a jak na ně.

David Frejka (Socialsharks) – David Frejka z marketingové agentury Socialsharks spravuje sociální sítě např. značce Bigshock, kde mileniálové tvoří hlavní cílovou skupinu. Podělí se s námi o nejnovější případové studie, co jim fungovalo, nefungovalo a dá také seznam doporučení, jak k nim na sociálních sítích přistupovat.

Aik Murczechy & Johanka Čunková – tento úspěšný youtubový pár se s námi podělí o to, jak tvořit obsah, který budou mileniálové milovat, jak s nimi komunikovat a navazovat dlouhodobé vztahy. Aik Murczechy je mnohými lidmi považován za zakladatele českého youtube a jeho kanál sleduje přes 156 000 lidí.

 Milena Nováková – Milena Nováková je přední česká psycholožka a povede workshop, kde si představíme metodu tzv. matice empatie, pomocí které dokážeme pochopit, jak se cítí různí lidé za různých situací. Tato metoda nám pomůže lépe pochopit uvažování mileniálů.

Fakturace pro Marketingový institut zajišťuje společnost Savoir-faire s.r.o.

Kdy: 16. srpna od 13:30 do 17:00
Kde: Tančící kuchyně, Resslova 1
Vstupné: základní vstupné 1900 Kč včetně DPH, členové zdarma