Martin Pejša

Představujeme Vám dalšího finalistu soutěže Grand Prix 2017 kategorie C-level pro významné osobnosti marketingu, obchodu a interní komunikace. Pokud ho chcete podpořit v hlasování o Ceně veřejnosti, tak můžete až do 3. 9. 23:59 ZDE. Medailonky všech finalistů naleznete ZDE.

Martin Pejša, CEO Creative Dock

Jeho firma pomáhá velkým firmám zavádět inovace, ale i jim ukazuje, jak a proč se to vlastně má dělat. Je velký vizionář, který ve svém podnikání chce měnit svět. Rozjel a nebo rozjíždí velmi pestrou řadu projektů od Zonky (které úspěšně předal zadavateli), přes podporu sdílené ekonomiky až po řešení konkrétních problémů menších cílových skupin.

martin-pejsa

Představení 

„Martin opustil „“bezpečné““ vody korporace Vodafone a pustil se do podpory Start up a FinTech a ukazuje korporacím, jak se mají dělat inovace. 

Nominace za realizaci projektu ZONKY“ 

„Projekt začal z bodu 0, po rozjezdu projektu a 2 letech fungování je ZONKY silným brandem, respektovanou značkou na trhu. Skvěle zvládnutý marketing a komunikace P2P financování na osobním příběhu bez potřeby komunikace „“silného finančního partnera. Za excelentní úspěch považuji frontu čekatelů na možnost investice a to, že se se možnost členství „“přeprodává““.“ 

Přínosy a výsledky 

„Rozšíření povědomí P2P financování v České republice jako alternativního zdroje získání prostředků i alternativní formy investice (propojení 2 cílových skupin). Vytvoření nového úspěšného brandu na trhu – po neúspěchu kampeliček, spořitelních družstev atd. tento projekt prokol obavy do alternativních forem financování. Ukázalo se, že český investor nepotřebuje k přesvědčení velká loga bank, ale důvěryhodný a transparentní příběh, který ho osloví => silné poučení pro komunikaci ve finančním sektoru.  Projekt postavený na mladých lidech, avšak skvěle zvládnutý.“ 

Poučení a doplnění 

„Obecně – v inovaci je třeba počítat s neúspěchem.
Nejprve je třeba investovat, pak přijdou efekty.
Nové zkušenosti z trhu práce – neláká brand, láká úspěšný projekt.“ 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/martinpejsa/