Tomáš Čupr

Představujeme Vám dalšího finalistu soutěže Grand Prix 2017 kategorie C-level pro významné osobnosti marketingu, obchodu a interní komunikace. Pokud ho chcete podpořit v hlasování o Ceně veřejnosti, tak můžete až do 3. 9. 23:59 ZDE. Medailonky všech finalistů naleznete ZDE.

Tomáš Čupr – zakladatel Rohlik.cz

Známý progresivní podnikatel a investor, založil úspěšné projekty DameJidlo.cz, Slevomat.cz a Rohlik.cz. ze kterých se po jejich založení staly okamžité hity. Své první pracovní zkušenosti zpočátku sbíral v továrnách ve Velké Británii, dnes zse věnuje primárně své firmě pro nákup potravin až do domu, Rohlik.cz, kde letos očekává tržby minimálně 2 miliardy Kč.

Tomas_Cupr

Co o sobě říká Tomáš Čupr?

Mám za sebou už několik velkých firem, ale Rohlik.cz je rozhodně má největší výzva, projekt, který mě zaměstnává už tři roky na sto procent a který denně testuje moje i své vlastní limity především svým růstem. Žádný proces v Rohlik.cz nevydrží déle než pár měsíců, většinou spíš jen několik týdnů, a to kvůli tomu, že firma roste a proces se vždy musí přizpůsobovat počtu objednávek, počtu zalistovaných položek, počtu zaměstnanců… A hlavně – většinou je proces pokaždé potřeba vymyslet celý znovu, ne jen vylepšit. A pak to odzkoušet, a to vždy za plného provozu. My se nemáme kde inspirovat. Nikdo na světě nedoručuje do 90 minut tisíce objednávek denně, každou o 40-50 položkách, ale my víme, že to jde, jen musíme vymyslet jak. A tisíc objednávek se doručuje úplně jinak než 3000 a jinak než se snad brzy bude doručovat 10 000.

Pevně nastavené procesy nejsou nic pro mě. Jsem typ, který je chce nastavovat, ale i neustále challengovat. Rohlik.cz mi dává denně možnost si prověřit, že mám cit pro fungování vlastní firmy, že jí mám co dávat, že ji ženu dál, výš, že ji vedu k tomu, aby byla lepší a větší zároveň.

Odkaz na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/tomascupr